Bungolov evler sapanca - Karakaya Butik Otel Villa Sapanca

KARAKAYA BUTİK OTEL

Doğayla iç içe huzurun adresi

Aşık Olduğun Zaman. İlk Görüşte Değil…
Her görüşte Aşık Olacaksın…Sizleri Karakaya Butik Otele bekleriz. Eşsiz doğası ve yeşilin her güzelliğinin olduğu Sapanca’da sizleri bekliyoruz.
Şehrin stresinden gürültüsünden uzak,yeşilin her tonu ile ayrı bir dünya Özel ahşap konsepti ile farklılığı ve yeşil alanları ile huzurlu bir tatilin yeni adresi. Tertemiz havası yeşilin tonuyla ayrı dünya.
Karakaya Butik Otel Misafirlerini ağırlamaya hazır.
Güne güzel başlamanıza sebep olacak, otantik ambiyanslı evlerimizle huzuru bulacaksınız.your Sevgi, huzur,hoşgörü gibi güzel duyguların hepsinden bir tutam bıraktık. Siz de bu huzurda ailenizle baş başa keyif dolu bir güne geç kalmış sayılmazsınız.Onlarca çeşit doğal ve organik ürünlerden oluşan serpme kahvaltımıza sizleri davet ediyoruz.Doğadaki huzurun eşliğinde sevdiklerinizle baş başa, şehrin gürültüsünden uzak, ruhunuzu bedeninizi sıfırlayıp, yeşilin tüm tonları ile buluşmaya ne dersiniz?

Yeni bir otel olmasından dolayı herşey ter temiz. Kendi evimizden h bir farkı yok.. Tabiki en büyük etken MELİS ve RÜZGAR İn ilgisi alakası oldu. Çok gezen bir çift olarak söylüyorum. hiç tereddütsüz gelebilirsiniz.

Seda Aksoy

From Google